KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9065364
nr 906 5364
Gravyr
Kolorerad, Landskap, Signerad, bredd: S. höjd, motivet: 20x25
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 18:00:00
300 kr
500 kr
700 kr